הבית ליוצרות וליוצרים בבינה מלאכותית

ברוכים הבאים והבאות לתבּונה – הבית ליוצרים ישראלים בכלי בינה מלאכותית. כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש ליצירה באמצעות בינה מלאכותית, כולל מדריכים, חדשות, מאמרים וסקירות, והכל בעברית.

הסיפור שלנו התחיל עם הפריחה של מחוללי התמונות באמצע שנת 2022. מאז החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, במטרה לעורר השראה ולהוות את מקור הידע הגדול ביותר בעברית על כלים מבוססי בינה מלאכותית, בעברית.

המטרה המרכזית שלנו היא להנגיש לקהל דוברי העברית, בכל רמות הידע, את האפשרות לרכוש ידע על כלים מבוססי בינה מלאכותית, ולעשות בהם שימוש בקלות ובמהירות.

הודות ל-AI, תהליכים שבעבר דרשו שעות רבות, תקציבים גדולים והרבה אנרגיה, מתבצעים כיום תוך מספר דקות. התחום רק בתחילתו, אך הוא צובר תאוצה ועתיד להשפיע על תחומי תעסוקה רבים. היבטים רבים בעולם העיצוב והאמנות הולכים להשתנות ולייעל תהליכים עבורנו.

בינה מלאכותית, ובמיוחד בינה מלאכותית גנרטיבית, משנה את עולם היצירה כפי שאנו מכירים אותו. בין אם מדובר ביצירת תמונות, תוכן, מוזיקה או סאונד – טכנולוגיית ה-AI מאפשרת כיום דברים שהיו בלתי נתפסים עד לאחרונה. זה הזמן להצטרף לרכבת שכבר יצאה לדרך, ולרכוש את הכישורים הנדרשים להצליח בעידן החדש שהבינה המלאכותית מביאה לחיינו.

אם תהיתם, השם תבּונה משלב את המילים “בינה” ו”תמונה”.

הבינה מלאכותית, התוכן אנושי

רפאל בן זקרי

מנהל ועורך ראשי

מעצב ואסטרטג מיתוג ויוצר בבינה מלאכותית. כותב בעיקר על כלים ליצירת דימויים ותמונות.

נטלי שפיר

נטלי שפיר

כותבת

מעצבת

אברהם יצחק מאיר

אברהם יצחק מאיר

כותב

חוקר בינה מלאכותית

הדס פרנק

הדס פרנק

כותבת

מרצה ויועצת לבינה מלאכותית. מייעצת ליחידיים ובעלי עסקים הלהוטים לשלב בינה מלאכותית בעבודתם.

מאיה אלאב נחשון

כותבת

ארט דירקטורית, מעצבת ומאפיינת ממשקים. מנהלת סיעור מוחות עם כלי AI, חוקרת בינה מלאכותית גנרטיבית נלהבת ואוספת טיפים וטריקים לשיפור חוויה בכל תחום כמעט

בואו להיות יוצרים בבינה מלאכותית: הצטרפו לניוזלטר שלנו!

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת

A cat playing with a ball A cute panda An Indigenous warriors A Wonder Woman Imagine

הבית ליוצרים בבינה מלאכותית

ברוכים הבאים והבאות לתבונה – הבית ליוצרים ישראלים העושים שימוש במחוללי תמונות מבוססי בינה מלאכותית. כאן תמצאו את כל המידע על יצירת תמונות באמצעות מחוללי תמונות, והכי חשוב – בשפה העברית.

הכל החל עם הפריחה של מחוללי התמונות אי שם באמצע שנת 2022. משם החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה, כאשר השאיפה היא לעורר השראה ולהוות את מקור הידע הגדול ביותר בעברית על מחוללי תמונות מבוססי בינה מלאכותית כדוגמת Midjourney, Dall-E, Stable Diffusion ועוד.

הודות ל-AI, תהליכים שבעבר היו מצריכים שעות רבות, תקציבים גדולים ולא מעט אנרגיה, אורכים כעת מספר דקות. התחום רק בחיתוליו, אבל צובר תאוצה ועשוי להשפיע על תחומי תעסוקה רבים. היבטים רבים בעולם העיצוב והאמנות הולכים להשתנות כליל ולייעל עבורנו תהליכים. זה הזמן שלנו לחבור למהפכה.

האתר בבניה, כי אנחנו מאמינים בעשייה תוך כדי ריצה. יש לכם הצעות? נשמח לשמוע.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת