מדריך: כך תשתמשו ב-Bing החדש לשיפור היצירות שלכם בבינה מלאכותית

למדו איך להשתמש במנוע החיפוש החדש של מיקרוסופט, בינג, עבור יצירת תמונות במידג'רני

אחת מתשובות המחץ של מיקרוסופט לגוגל במסגרת מלחמות הענקים על השליטה במנועי החיפוש היא בינג החדש ששחררה החברה לפני מספר שבועות. מדובר בשדרוג משמעותי למנוע החיפוש שלה, שלא הצליח לצבור בעבר כמות מספקת של משתמשים, בטח שלא בהשוואה למנוע החיפוש Google של אלפבית. Bing החדש עושה שימוש במודל השפה של ChatGPT יחד עם יכולותיו כמנוע חיפוש, ומביא למשתמשים שלל שימושים מתקדמים.

רגע, מה זה בכלל Bing chat?

כמנוע חיפוש מבוסס צ’אט, אתם יכולים לשוחח עם בינג החדש ולקבל ממנו מידע וסיוע לכל נושא שקיים. השוני שלו מ-ChatGPT של OpenAI הוא החיבור לרשת והיכולת לבצע חיפוש ולהעניק מידע עדכני. כך לדוגמה תוכלו לבקש ממנו לסכם לכם נושא חדשותי, ללמוד משהו חדש, או סתם להיעזר בו למגוון משימות.

הודות ליכולת של Bing החדש לייצר איתנו דיאלוג המבוסס על המידע הקיים ברשת, שימוש אפשרי ויעיל בו הוא יצירת פרומפטים וקבלת טיפים ספציפיים ליצירת תמונות במידג’רני או בכל מחולל תמונות אחר.

למה להשתמש בבינג צ’אט עבור יצירת פרומפטים?

רגע, זו באמת שאלה. למה לעשות שימוש בבינג, אם ניתן לכתוב פרומפטים לבד? ובכן, מכירים את זה שיש לכם רעיון בראש, אבל קשה לכם לשבת לכתוב ולפרט אותו? בדיוק בזה בינג יוכל לסייע לכם. אתם תוכלו לתת לו את הרעיון המרכזי, בקצרה, והוא יידע להשלים לכם הצעות בעצמו, עם ירידה לפרטים הכי קטנים.

לדוגמה, כדי ליצור תמונה של רחוב עמוס בהולכי רגל, יהיה עליכם לתאר ביצירתיות רבה את האנשים, את מה שהם עושים, את סגנון הרחוב, את כלי התחבורה, את החנויות והעסקים מסביב ועוד. עם בינג, תוכלו פשוט לבקש ממנו רחוב סואן, והוא יידע להציע לכם תיאור מפורט שיכול להתאים לצרכים שלכם.

אופן השימוש הזה מקצר תהליכים וזמן, וחוסך כתיבת תיאורים ארוכים ומפורטים שלפעמים יכולה להפוך לתהליך מעייף. להלן הדוגמאות וההסברים.

כך תשתמשו בבינג החדש ליצירת תמונות במחוללי התמונות

דבר ראשון שחשוב להבהיר כבר עכשיו הוא ש-Bing לא יוצר את התמונות בעצמו. כמו כן, הוא לא תמיד יענה על בקשתכם בצורה הרצויה. לכן ההמלצה שלנו היא ניסוי וטעייה, עד לקבלת התוצאה הרצויה.

לבקש יצירת פרומפט

השימוש הכי מעניין ויעיל שניתן לעשות באמצעות Bing chat הוא היכולת שלו ליצור עבורנו פרומפט ספציפי. בתור התחלה חשוב שתדעו לתאר בקצרה ממש איזו תמונה אתם רוצים ליצור.

כעת, יש לבקש מבינג לכתוב לכם את הפרומפט. את זה ניתן לבקש במספר דרכים, הנה אחת מומלצת:

Please write me a specific and detailed prompt for Midjourney image generator, describe an image of a chocolate cake

כעת, בינג ישיב לכם בתגובה את התיאור שהוא מציע עבור התמונה. זה הזמן לבקש ממנו להיות ספציפי, או פחות, להרחיב או לקצר. תוכלו גם לבקש ממנו להוסיף לתיאור סגנון צילום, וכמובן הגדרות מצלמה מומלצות.

שיחת צ'אט עם בינג החדש

משמאל לימין: בקשת פרומפט והגדרות מצלמה
 

הנה התיאור שקיבלנו עבור עוגת השוקולד:

image of a chocolate cake with a single lit candle on top, surrounded by a few scattered chocolate chips and a drizzle of chocolate syrup on top of the cake. The cake should be on a white plate with a fork on the side. The background should be a light blue color. The camera settings should be: ISO 100, shutter speed 1/60s, aperture f/2.8

את התיאור הזה יש להכניס למידג’רני כפרומפט ולחכות לקבלת התוצאות. הנה מה שאנחנו קיבלנו:

תמונת עוגת שוקולד שנוצרה במידג'רני
עוגת השוקולד שנוצרה בעזרת בינג במידג’רני

לבקש טיפים לכתיבת פרומפט ספציפי

אמנם ישנם טיפים כלליים לכתיבת פרומפטים שעליהם כבר כתבנו. אבל היכולת של בינג צ’אט היא מעניינת אף יותר. הוא יידע לסייע לכם עם טיפים ליצירת תמונה ספציפית. לדוגמה, תוכלו לבקש ממנו טיפים ליצירת תמונה של ילד משחק בחול, והוא ייתכן לכם טיפים ליצירת תמונה כזו, כולל עצות לתיאור הלבוש, צבע השיער, מזג האוויר מסביב ועוד.

בשלב הזה, ניתן לשלב את הסעיף הקודם, ופשוט לבקש מבינג דוגמה לפרומפט שכזה. התוצאות לא יאכזבו אתכם.

שיחת צ'אט עם בינג החדש

משמאל לימין: בקשת טיפים לפרומפט ודוגמה לפרומפט
 

העתק-הדבק, אבל לא רק

כפי שבטח כבר הבנתם, את הפרומפט שכתב עבורכם Bing אתם מעתיקים ומדביקים ב-Midjourney או בכל מחולל תמונות אחר. אבל כאן לא נגמרת העבודה שלכם. פרומפט טוב הוא כזה שבוצעו בו שיפורים ותיקונים נצרכים. זה הזמן להוסיף לפרומפט הגדרות ופרמטרים שימושיים, להסיר ממנו תיאורים ספציפיים לא נצרכים, או לחלופין להוסיף לו דווקא כאלו שכן תרצו לראות מתבטאים בתוצאה הסופית.

איך מקבלים גישה לבינג החדש

אם גם אתם רוצים לעשות שימוש בבינג החדש המשלב את יכולותיו של ChatGPT, יהיה עליכם להצטייד בחשבון מיקרוסופט (ההרשמה לא מסובכת), כאשר השימוש בפועל נעשה באמצעות אפליקציית Bing בטלפון החכם שלכם, או בדפדפן Edge של מיקרוסופט במחשב שלכם, באמצעות הלינק הזה.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת