מדריך למתחילים: יצירת תמונות במידג’רני (Midjourney) בשישה שלבים פשוטים

גם אתם שמעתם על מידג'רני והסתבכתם עם שלל האופציות? מדריך ראשוני ובסיסי למחולל התמונות מידג'רני שיעשה לכם סדר

הרעש סביב מחוללי תמונות מבוססי בינה מלאכותית בכלל, וסביב מידג’רני (Midjourney) בפרט צובר תאוצה ברשת בחודש האחרון יותר ויותר. מחוללי תמונות מאפשרים ליצור שלל יצירות קריאיטיביות באמצעות תיאור קצר, ובתוך דקה אחת או שתיים. אם גם אתם נמנים על המשתמשים הרבים שסקרנים לגבי אופן השימוש במידג’רני, וגם אתם שאלתם איך מתחילים, מה כותבים, ועוד, הגעתם למקום הנכון. הכנו לכם מדריך למידג’רני שיאפשר לכם להתחיל ליצור באמצעותו כבר בעוד מספר דקות.

מדריך למתחילים עבור יצירת תמונות ודימויים באמצעות מידג’ורני (Midjourney)

 

רגע לפני שנתחיל נבהיר כי מידג’רני כבר לא מאפשרת יצריה בחינם ללא תשלום דמי מנוי. כדי לרכוש מנוי, ראו שלב 3.

שלב 1: הצטרפות לשרת הדיסקורד של מידג’רני

השימוש במידג’רני נעשה באמצעות דיסקורד, המאפשרת צ’אטים ובוטים עבור קבוצות גיימרים ועוד. היכנסו לאתר discord.com, או לחלופין הורידו את האפליקציה והירשמו לשירות. לאחר שנרשמתם, לחצו כאן והצטרפו לשרת של מידג’רני בדיסקורד. בשלב הזה תצטרכו לאשר את תנאי השימוש שלהם, ומשם להמשיך היישר אל השרת שבאמצעותו מופעל הבוט של מידג’רני.

שלב 2: יצירת שרת אישי ותחילת העבודה

ערוץ הדיסקורד של מידג'רני


לטובת שימוש שקט במידג’רני, מומלץ ליצור שרת אישי. לחצו על ה-+ הנמצא בסרגל שנמצא בצד שמאל של המסף. כעת, ניתן לבחור באחת משתי האופציות For a club or community או For me and my friends, ולאחר מכן לבחור בשם כלשהו לשרת. לאחר היצירה, יש לחזור ולהיכנס לאחד מחדרי היצירה של מידג’ורני, ולבחור מתוך רשימת המשתמשים שבערוץ את הבוט בעל השם הזהה, ללחוץ עליו ולבחור באפשרות Add to server, ולבחור מהרשימה את השרת שיצרנו למעלה.

שלב 3: יצירת תמונת ה-AI הראשונה שלכם

זה הזמן לרכוש מנוי. לחצו על סמן הסלאש במקלדת “/” ובחרו באופציה Subsribe/, לחצו על Enter במקלדת והמתינו לקבלת הלינק בתגובה. לחצו על הלינק שיוביל אתכם לאתר של מידג’רני, שם תוכלו לבחור בתוכנית שמתאימה לכם. כשסיימתם, תוכלו לחזור לדיסקורד ולהתחיל ליצור.

לחצו על סימן הסלאש והוסיפו את הפקודה /Imagine. לאחר שבחרתם בפקודה הזו, יתווסף לטקסט שדה ה-Prompt. לאחר הופעת שדה ה-Prompt, זה הזמן שלכם לכתוב כל תיאור שעולה לכם לראש, באנגלית, כמובן. כעת, לחצו אנטר. רגע לפני, שימו לב לא לעבור על הכללים שאותם התוו במידג’רני, כמו לדוגמה שימוש לרעה, תמונות עירום, תוכן למבוגרים ועוד.

שלב 4: המתינו לקבלת התוצאה

כאמור, לחיצה על אנטר שולחת את הפקודה לבוט, וכעת הוא מתחיל בעבודה על יצירת התמונה שביקשתם. בדרך כלל, לוקח לבוט כדקה אחת בלבד כדי ליצור תמונה המחולקת לארבע גרסאות שונות של תיאור הטקסט שרשמתם.

בשלב הראשון אתם תראו את הבסיס של התמונה, ומרגע לרגע המראה של התמונה ישתפר ויהיה מדויק עוד יותר, עד לקבלת התוצאה הסופית.

שלב 5: שדרוג התמונה ובחירת גרסה מועדפת

כאשר מידג’רני יסיים ליצור את התמונה שלכם, שכאמור מחולקת לארבע גרסאות, יופיעו לכם שמונה כפתורים שונים, שבאמצעותם ניתן לשדרג או לבחור גרסה מסוימת של היצירה. בשורת כפתורי ה-V, תוכלו לבחור גרסה אחת מארבעת הגרסאות, וליצור ממנה ארבע גרסאות נוספות ומשופרות יותר. כל כפתור אחראי לגרסה אחת מארבעת התמונות, כאשר סדר התמונות נע בכיוון השעון: שמאל למעלה: V1, ימין למעלה: V2, שמאל למטה: V3, ימין למטה: V4. לחיצה על V1, לדוגמה, תיצור ארבע גרסאות משופרות של התמונה השמאלית העליונה.

שורת הכפתורים U אחראית לשיפור ולשדרוג היצירה, במה שנקרא Upscaling. התוצאה שתקבלו היא גרסה איכותית יותר של אחת מארבע הגרסאות (בהתאם לבחירתכם), ברזולוציה של 1024×1024 פיקסלים. לחיצה על U1, לדוגמה, תיצור לכם גרסה מוגדלת בודדה של התמונה השמאלית העליונה.

שלב 6: שמירת התמונה שלכם

לאחר שבחרתם בגרסה הרצויה, זה הזמן לשמור את היצירה שלכם. לחצו על התמונה כדי לפתוח אותה בגודל מלא. כעת, לחצו על הלחצן הימני ובחרו בשמירת התמונה במחשב שלכם. בגרסת המובייל תוכלו להקיש על התמונה ולבחור בסמל ההורדה. התמונה תרד ישירות לגלריה שלכם.

עד כאן המדריך למידג’רני. כעת מומלץ ללמוד על פקודות ופרמטרים שימושיים למידג’רני, וגם להכיר מקרוב את זכויות היוצרים במידג’רני.

(המדריך למידג’רני והתמונות נלקחו מהאתר הרשמי של MJ. קרדיט לתמונת הקאבר: KawaiiAi)

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת