בא לשכונה מחולל חדש: Leonardo.ai מתיימר להתחרות בסגנון של מידג’רני

מחולל התמונות שמציע למשתמשים מגוון סגנונות יצירה שונים, ובחינם לגמרי

מחולל התמונות Leonardo.ai הוא מחולל תמונות בינה מלאכותית חדש שתופס בימים האחרונים כותרות ולא מעט משתמשים. בעוד שמידג’רני הוא אחד ממחוללי התמונות הבולטים ביותר הקיימים כיום, המחולל החדש מתיימר להתחרות איתו על התואר, ולבינתיים, הוא עושה את זה לא רע.

בניגוד למידג’רני, לאונרדו מבוסס על סטייבל דיפיוז’ן ומונגש למשתמשים באמצעות ממשק נוח באתר אינטרנט, ומאפשר יצירה המתבססת על מספר מודלים שונים המציגים מספר סגנונות שונים. כל מודל כזה כולל תיאור ודוגמאות לדימויים שנוצרו באמצעותו, ומאפשר למשתמשים ליצור יצירות חדשות המבוססות על סגנון המודל. היצירה היא בחינם, עם מספר קרדיטים מוגבל מדי יום, כאשר תמיד תוכלו לרכוש עוד קרדיטים נוספים במידת הצורך.

לחצו כאן כדי לקרוא את המדריך המקיף על לאונרדו!


תכונות יצירה ועריכה מתקדמות


כאמור, לאונרדו מאפשר שליטה טובה יותר ביצירה ובתוצר הסופי, בניגוד למידג’רני המונגש לשימוש באמצעות בוט דיסקורד ומאפשר שליטה די בסיסית בתוצאה.

אופציה שימושית שמאפשר Leonardo.ai היא היכולת לערוך את התמונה לאחר היצירה באמצעות ממשק נוח וקל לתפעול. תוכלו למחוק את הרקע, להוריד את התמונה, לבצע זום-אין או זום-אאוט (הוספת פריטים חסרים לתמונה באמצעות בינה מלאכותית) ועוד.

תכונה נוספת שכולל הכלי היא Outpainting – שינוי והחלפת אוביקטים, גם באמצעות הנחיה. לדוגמה, תוכלו לבקש לשנות את צבע השמלה, להחליף את כובע השמש בכובע צמר ועוד.

ליצור מודל עם סגנון אישי


אחד מהחסרונות של מידג’רני הוא חוסר היכולת שלו “לזכור” או ללמוד סגנונות שכבר יצרתם. בלאונרדו, אחת מהתכונות המעניינות שתוכלו לפגוש היא היכולת ליצור מודל בעל סגנון אישי משלכם. פשוט מעלים מספר תמונות בעלות סגנון מסוים, ואז שומרים את הסגנון כמודל עבור יצירת תמונות חדשות. אתם אפילו יכולים לשתף את המודל עם שאר המשתמשים, ולעשות שימוש במודלים שאחרים יצרו.

אז איך נרשמים ללאונרדו?


כדי לקבל גישה ללאונרדו, יש צורך להצטרף לרשימת ההמתנה, אך ישנה דרך  המאפשרת לקבל גישה מהירה יותר, באמצעות כניסה לאתר Leonardo.AI ולחיצה על Launch App. כעת, יש לבחור באפשרות Yes, I’m whitelisted, ושם לבחור באפשרות ההרשמה, Sign Up, בתחתית החלון, הזינו את פרטיכם, וזהו, אתם בפנים!

לסיכום, בתוך בליל הכלים והמודלים ליצירת תמונות באמצעות בינה מלאכותית, נראה שסגנון התוצרים של Leonardo.ai דומה לסגנון התוצרים של מידג’רני, ומהווה עבורו תחליף נחמד עבור מי שמעוניין לקבל שליטה טובה יותר על היצירה, מבלי לשלם דמי מנוי.

פוסטים באותו נושא:

1 Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת