גרסה 5, חמש אצבעות: שוחררה הגרסה המשופרת למידג’רני

היא כאן והיא פשוט מדהימה | הכירו את הגרסה החדשה של מידג'רני המביאה שיפור משמעותי למחולל התמונות

היא כאן, והיא פשוט מדהימה. אמרו שלום לגרסה 5 (V5) של מידג’רני (Midjourney) שמביאה עמה בשורה של ממש עבור חובבי היצירה והאמנות. אמש (15.3) שחררה מידג’רני את הגרסה החמישית במספר למחולל התמונות מבוסס הבינה המלאכותית שלה, והיא מביאה עמה שיפורים משמעותיים בהבנת הטקסט ודיוק גדול יותר בתוצאות. הנה כל הפרטים:

איכות ודיוק משופרים להפליא

הדבר הראשון ששמים אליו לב בגרסה החדשה, הוא רמת הפירוט והדיוק של המחולל. התמונות כעת יוצאות יותר ויותר ריאליסטיות ומציאותיות, עם עומק ומגוון דימויים עשיר במיוחד. בנוסף, החבר’ה במידג’רני הוסיפו לגרסה מגוון רחב יותר של סגנונות יצירה, אפשרויות יחס גובה:רוחב חדשות, הנחיות (Prompts) משופרות יותר, טווח דינמי משופר ועוד. כל זה, כדי שההנחיות שתרשמו למחולל ייצרו לכם תמונות מדויקות יותר.

תשכחו מאפסקייל איטי ושונה מהתוצאה הראשונית

זוכרים שהייתם יוצרים תמונה, בוחרים אופציה לאפסקייל, ואז מגלים תוצאה שלא דומה למקור? תשכחו מזה. ל-V5 של מידג’רני לוקח מעט יותר זמן לחולל את התמונה, אך הוא עושה את זה כדי לייצר לכם כבר בברירת המחדל תמונת 1024*1024 פיקסלים, בניגוד לגרסה הקודמת שהפיקה תמונות ב-512*512 פיקסלים. כדי ליצור תמונת 1024*1024 פיקסלים, בגרסאות הקודמות היה צריך לבצע אפסקייל איטי שהיה משפיע לא אחת על תוצאות התמונה.

הודות לשינוי, בגרסה 5 של מידג’רני תהליך ה-Upscale הפך למהיר יותר ולוקח מספר שניות בלבד, כאשר אופן הפעולה שלו כעת הוא הפרדת התמונה הספציפית שבחרתם מתוך ארבעת האופציות, מבלי ליצור גרסה חדשה.

חמש אצבעות! כן, מה ששמעתם

אז לקחנו את Midjourney V5 להתנסות, כדי להבין מה באמת שופר בה. הדבר הראשון שבדקנו היה לראות איך המחולל המבוסס על בינה מלאכותית יודע להתמודד עם אצבעות. עד כה היכולת של מידגרני לייצר לנו תמונת גפיים הגיונית, הכוללת מספר אצבעות נכון פשוט לא היתה קיימת. בכל תמונה, התוצאות היו של יד מעוותת, ידיים המשולבות אחת בתוך השנייה או מספר אצבעות מוגזם ממש. בגרסה 5 מידג’רני כבר יודע להתגבר על הבעיה, ומייצר לנו תמונות ידיים כמו גדול, בדיוק כמו שאנו רגילים לראות אותן במציאות.

השוואה בין שני דימויים של גל גדות מאת מידג'רני
דיוקן של גל גדות | מימין: גרסה 4. משמאל: גרסה 5

תחום נוסף שבדקנו ושופר בגרסה 5 הוא הדיוק בדיוקני פנים. עד גרסה 4, מידג’רני היה יודע לספק דיוקנים של ידוענים עד רמה מסוימת של דמיון קלוש. בגרסה 5 כבר ניתן לראות את ההבדל המשמעותי, עם הפקת דיוקני ידוענים מדויקים להפליא, ברמה של צילומים אמיתיים.

איך משיגים ומשתמשים במידג’רני גרסה 

כדי להשתמש בגרסה 5 החדשה של מידגרני, ניתן לרשום בדיסקורד את הפקודה Settings/, ושם לבחור את V5. תמיד תוכלו לחזור לגרסאות הקודמות, באמצעות אותה הפקודה. לחילופין, ניתן להמשיך ליצור בגרסה 4 כברירת מחדל, וכשתרצו ליצור יצירה ספציפית בגרסה 5, פשוט הוסיפו 5 v– לפרומפט. בהצלחה!

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת