מיקרוסופט מכריזה על Bing Create: מחולל תמונות המבוסס על DALL-E

מרוץ ההכרזות על כלי בינה מלאכותית מעולם לא היה צפוף ותחרותי יותר. מדי מספר ימים מכריזות חברות שונות על פיתוחים, שדרוגים והמצאות שונות בתחום הבינה המלאכותית הגנרטיבית. הפעם זו שוב הענקית מיקרוסופט, שסדרת שיתופי הפעולה שלה ושל ו-OpenAi הביאו לעולם את מנוע החיפוש בינג החדש המבוסס על בינה מלאכותית ומנוע השפה של ChatGPT, ועוד מספר כלים שימושיים. היום, מכריזה החברה על מחולל התמונות החדש שלה, Bing Create.

בינג החדש מאפשר חיפוש חכם באמצעות ממשק צ’אט מבוסס בינה מלאכותית, כאשר אתם יכולים לכתוב לו שאילתות בדמות הודעות רגילות, והוא יגיב לכם עם תשובות מתאימות, אפילו בעברית.

כעת, לשילוב המחולל שהוכרז היום כשילוב בתוך בינג החדש: כמו עם שילוב ChatGPT-4 ב-Bing עוד לפני ששוחרר לציבור על ידי OpenAI, מיקרוסופט מבססת את מחולל התמונות החדש שלה על הגרסה העדכנית של מחולל התמונות DALL-E שעדיין לא זמין למשתמשים בממשק הרשמי שלו. יהיה כנראה מיותר לציין למי שייך המחולל דאלי (רמז: היוצרת של ChatGPT).

גיוון ויצירה היישר מתוך הצ’אט

מלבד ממשק הווב האינטואיטיבי שיצרה מיקרוסופט עבור מחולל התמונות, המחולל בינג יהיה זמין לשימוש אפילו מתוך ממשק הצ’אט של בינג החדש, במצב Creative. כל שתצטרכו לעשות הוא לבקש ממנו (באנגלית, נכון לעכשיו) לצייר לכם ציור או ליצור עבורכם תמונה. בתגובה, תקבלו בתוך כמה עשרות שניות את התוצאה. 

מהתנסות במחולל, ניכר כי מיקרוסופט דאגה שהוא ייצור גיוון אתני ומגדרי, מבלי להינעל על סגנון מסוים – פעולה שבה הואשמו כביכול מחוללים כמו Midjourney. כך, אם תבקשו תמונה של ילדה, הוא יציג לכם ארבע אופציות שונות עם צבע עור, שיער ומוצא אתני שונים.

שינוי ושיפור הפרומפט

מעבר לפשטות השימוש במחולל, באמצעות שפה פשוטה תוכלו להנחות את בינג החדש לשדרג את התמונה שיצרתם. לדוגמה, אם תבקשו ליצור תמונה של חוף ים בשקיעה, לאחר מכן תוכלו לבקש ממנו להחליף את הסצנה לשעת צהריים, להוסיף שחיינים לתמונה ועוד.

איך משתמשים במחולל התמונות החדש Bing

אל ממשק הווב תוכלו לגשת מכאן, ולאחר רישום ויצירת חשבון מיקרוסופט, תוכלו להתחיל ביצירה ללא עלות כלל. כדי ליצור במחולל Bing של מיקרוסופט באמצעות הצ’אט של בינג החדש, יהיה עליכם להכנס לצ’אט ולבחור ב-Creative mode.

מיקרוסופט הודיעה כי היא פועלת לאפשר שימוש במחולל גם במגוון שפות נוספות, ולנו נותר רק להמתין ליום שבו האפשרות תהיה זמינה בעברית, ותאפשר סוף סוף יצירה בשפה טבעית ובעברית. עד שזה יקרה, תוכלו להשתמש בבינג כדי ליצור פרומפטים טובים יותר עבור כל מחולל אפשרי.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת