הודות לפיצ’ר חדש: כך תגרמו ל-ChatGPT לזכור את השיחות שלכם

פיצ'ר הזיכרון החדש של ChatGPT מבטיח לזכור את תוכן השיחות שלכם ולהכיר אתכם טוב יותר תוך שמירה על הפרטיות שלכם | כך תפעילו את האופציה בעצמכם

OpenAI מכריזה על פיצ’ר חדש ל-ChatGPT בשם “Memory”, שמאפשר לצ’אטבוט לזכור תוכן ושיחות קודמות, מה שמאפשר התאמה אישית יותר של התגובות לכל משתמש. עד היום, ChatGPT היה יכול לזכור פרטים רק במהלך שיחה פעילה; למשל, אם מבקשים ממנו לנסח ברכה, מיד לאחר מכן אפשר לבקש ממנו להפוך אותה למרגשת יותר, והוא יזכור שדיברתם על זה. אך אם תתחילו שיחה חדשה, המידע ייעלם. כעת, הפיצ’ר החדש יאפשר התאמה אישית של התשובות בצורה נוחה גם בצ’אטים אחרים.

הזיכרון בידיים שלכם

פיצ’ר הזיכרון החדש של ChatGPT מעמיק את האינטראקציה האישית עם המשתמשים בשתי דרכים. הראשונה מאפשרת למשתמשים להנחות את ChatGPT לזכור פרטים מסוימים במודע. השניה מבוססת על למידה אוטומטית מהשיחות, בדומה לאלגוריתמים אחרים שנמצאים בשימוש באפליקציות נפוצות. הזיכרון הזה מאפשר ל-ChatGPT להיות צ’אטבוט AI יעיל יותר, מכיוון שהוא יכול לשלב העדפות שהוא זוכר ללא צורך שתזכירו לו שוב ושוב על מה מדובר.

OpenAI מודעת לכך שחלק מהמשתמשים עלולים להרגיש שלא בנוח עם הרעיון שצ’אט ג’יפיטי יכיר אותם בצורה כזו, או מכך שהוא בכל פעם זוכר תוכן לא רלוונטי. לכן החברה הדגישה שלמשתמשים תהיה שליטה מלאה על המידע שהמודל שומר, ועל מה שמשמש לאימון נוסף שלו. החברה מבטיחה שהזכויות והפרטיות של המשתמשים יישמרו, ומציינת שבנוסף לפיצ’רים הקיימים, כעת ChatGPT יודיע למשתמשים כאשר נעשים עדכונים לזיכרונות שלו’ uמשתמשים יוכלו אפילו לבקש מהצ’אטבוט “לשכוח” פרטים מסוימים שהם לא רוצים שיישמרו.

איך מפעילים את פיצ’ר הזיכרון של ChatGPT?

כדי להפעיל את פיצ’ר הזיכרון ב-ChatGPT, עליכם לוודא קודם שאתם מנויים ב-ChatGPT Plus. כעת לחצו על הפרופיל האישי שנמצא בפינה השמאלית התחתונה של המסך, לאחר מכן גשו ל-‘Settings’, בחרו ב-‘Personalization’, ומשם תוכלו להפעיל או לכבות את האופציה של ‘Memory on’. בלחיצה על “Manage” תוכלו לראות את כל הזיכרונות ששמרתם ולערוך אותם לפי הצורך. כדי להתחיל שיחה מבלי ש-ChatGPT יזכור את התוכן שלה, תוכלו ללחוץ על שיחה חדשה, ואז בכפתור בצד שמאל למעלה שאחראי על בחירת המודל, בחרו ב-Temporary chat.

בנוסף, תחת הלשונית ‘Custom Instructions’, תוכלו למצוא את האפשרות להפעיל או לכבות את פיצ’ר ההוראות המותאמות אישית. הפיצ’ר הזה מאפשר לשמור הוראות ספציפיות שלא תצטרכו להקליד שוב בעתיד, דבר שחוסך זמן ומאמץ בהתמודדות עם משימות חוזרות ונשנות.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת