חזק יותר מ-GPT-4o: אנת’רופיק משיקה את Claude Sonnet 3.5

טוב יותר בקוד, ובמגוון משימות אחרות, עם פי'צר חדש ליצירת משחקים וקוד בלייב: המתחרה של OpenAI לא עוצרת ומשחררת מודל שלטענתה חזק יותר מהמודל המוביל GPT-4o ששחררה האחרונה בחודש הקודם | הנה כל מה שחדש במודל המתקדם של קלוד

מרוץ הפיתוח של הבינה המלאכותית נמשך בקצב מהיר: Anthropic משיקה את המודל החדש שלה, Claude 3.5 Sonnet, אשר על פי החברה, משתווה או עולה על המתחרה GPT-4o של OpenAI ועל Gemini של גוגל במגוון משימות.

Claude 3.5 Sonnet יהיה המודל הבינוני בקו המוצרים של Anthropic – שם Haiku הוא המודל הקטן והמהיר ביותר, Sonnet הוא המודל הבינוני ו-Opus הוא המודל המתקדם ביותר. לפי החברה, 3.5 Sonnet עולה בביצועיו על 3 Opus בפער משמעותי, וגם מהיר פי שניים מהמודל הקודם.

מה חדש ב-Claude 3.5 Sonnet?

Claude 3.5 Sonnet מציג תוצאות מרשימות: הוא עוקף את GPT-4o, Gemini 1.5 Pro ו-Llama 3 400B של Meta בשבעה מתוך תשעה מבחני ביצועים כלליים ובארבעה מתוך חמישה מבחני ראייה ממוחשבת.

מה זה בעצם אומר? Anthropic טוענת כי Claude 3.5 Sonnet יהיה טוב יותר בכתיבה ובתרגום קוד, בניהול תהליכים מורכבים, בפרשנות של תרשימים וגרפים ובהבנת טקסט מתמונות. המודל המשופר גם מבין הומור טוב יותר ויכול לכתוב בצורה הרבה יותר אנושית, גם בשפה העברית.

ליצור משחקים וקוד בזמן-אמת ובמהירות

בנוסף למודל החדש, Anthropic מציגה גם תכונה חדשה ומעניינת מאוד בשם Artifacts. עם Artifacts, אפשר לראות ולהגיב לתוצאות הבקשות של Claude: אם תבקשו מהמודל לעצב משהו, הוא יראה לכם איך זה נראה ותוכלו לערוך אותו ישירות באפליקציה. זהו צעד קטן אך חכם שהופך את האפליקציה ליותר משימוש בצ’אטבוט פשוט. התכונה הזו לא מוגבלת רק לעיצוב וכוללת עוד מגוון אפשרויות כמו בניית משחקי רשת פשוטים ומגניבים בקלות ובמהירות מפרומפט קצר בלבד.

התכונה החדשה Artifacts מסמנת את החזון העתידי של קלוד. Anthropic מתמקדת בעיקר בעסקים ומתכננת להפוך את Claude לכלי שמרכז את הידע, המסמכים והעבודה השוטפת של חברות במקום אחד מאובטח.

בינתיים, המודל החדש של קלוד הוא החדשות הגדולות. הקצב של השיפורים מרשים: Anthropic השיקה את 3 Opus במרץ וטענה שהוא טוב כמו GPT-4 ו-Gemini 1.0. עכשיו Anthropic עושה את הצעד הבא שלה, ולא ייקח הרבה זמן עד שהמתחרים יעשו זאת גם.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת