Midjourney בחינם: 4 אלטרנטיבות טובות למחולל מידג’רני

גם אתם מצאתם את עצמכם ללא פתרון לאחר שמידג'רני חסמו את האפשרות ליצור תמונות ללא תשלום? אספנו לכם שלושה מחוללי תמונות טובים וחינמיים ליצירה

Midjourney (מידג’ורני) הוא מחולל תמונות מבוסס בינה מלאכותית המפיק תמונות מרהיבות באמצעות הנחיות טקסטואליות שמזינים לו המשתמשים. מאז שיצא לשימוש ציבורי, איפשרה החברה שימוש לתקופת ניסיון הכוללת יצירה של 25 תמונות ללא תשלום. אך החל מאפריל 2023, Midjourney לא מאפשר יותר יצירה בחינם. החברה טענה כי משתמשים שונים עשו באפשרות הזו שימוש לרעה. במקביל, הצטבר אצלם עומס רב על השרתים כתוצאה מהאפשרות החינמית.

מאז, משתמשים רבים מחפשים אופציה ל-Midjourney בחינם, או אלטרנטיבות אחרות והולמות. עבור מי שלא מעוניין לשלם דמי מנוי, או שלא עושה שימוש מקצועי לצורכי העבודה שלו במחולל התמונות הידוע, אין לפעמים הצדקה לתשלום של עשרה דולרים מדי חודש.

אז אמנם אין כיום אפשרות לעשות שימוש ב-Midjourney בחינם, אבל ישנן מספר אלטרנטיבות טובות שיוכלו להוות לכם תחליף למידג’רני. במאמר הבא אסקור מספר אלטרנטיבות ל-Midjourney, ואציין מהם היתרונות והחסרונות שלהם ביחס אליו.

1) פלטפורמת ClipDrop – יצירה ועריכת תמונות אונליין

 
הממשק של ClipDrop המהווה אלטרנטיבה ל-Midjourney בחינם
“ציור של פנדה אוכל קורנפלקס” | Leonardo.AI

פלטפורמת ClipDrop של Stability AI (שאחראית גם ל-Stable Diffusion) מציעה יצירה ועריכה של תמונות באופן פשוט ואינטואיטיבי מאוד בממשק אונליין קליל, ללא הצורך להסתבך עם הגדרות ולחצנים רבים. התוצאות הן מרשימות מאוד(!), ולא נופלות ברוב המקרים מאלו של מידג’רני.

היתרונות של ClipDrop כאלטרנטיבה חינמית ל-MIdjourney הן יכולות העריכה המתקדמות, התמונות הריאליסטיות והיכולת ליצור בה גם בחינם (חלקית, או בדמי מנוי נמוכים יחסית), מה שהופך אותה לאלטרנטיבה אטרקטיבית למשתמשי מידג’רני.

כדי להשתמש בפלטפורמה של ClipDrop היכנסו ללינק הזה, וכדי ליצור תמונות יש לבחור ב-Stable Diffusion XL. כדי לערוך תמונות, תוכלו לבחור באחת מהאופציות המתאימות המפורטות בעמוד הראשי של פלטפורמה.

2) Leonardo.AI – אמנות דיגיטלית ויכולות עריכה מתקדמות

 
הממשק של Leonardo
“ציור של פנדה אוכל קורנפלקס” | Leonardo.AI
 

הכלי Leonardo.AI הוא מחולל תמונות המבוסס על Stable Diffusion ומאפשר יצירת תמונות ואיורים במגוון סגנונות שונים. במקור, תוכנן המחולל עבור יוצרי משחקים הזקוקים לגרפיקות שונות עבור העבודה שלהם. עם זאת, הוא מאפשר גם יצירה עבור כל מטרה אחרת. השימוש בו הוא ללא תשלום עד 150 יצירות ביום – די מספיק עבור שימוש ממוצע.

אם נתייחס ליתרונות, אז בשונה ממידג’רני השימוש במחולל Leonardo.AI נעשה באמצעות ממשק אינטרנט נוח, אינטואיטיבי וקל לתפעול. בנוסף, בממשק תוכלו למצוא מספר מודלים בסגנונות שונים, כאשר בחירה בכל אחד מהם תאפשר יצירה בסגנון הספציפי הנבחר. מלבד היתרונות הללו, המחולל מאפשר לאמן באמצעותו מודל משל עצמכם. כלומר, להעלות אליו מספר תמונות בסגנון מסוים, ומעתה והלאה הוא יתבסס עליהן עבור היצירות החדשות שלכם במחולל.

דבר נוסף שקיים בלאונרדו ולא קיים במידג’רני הוא ממשק העריכה. לאונרדו כולל אפשרויות עריכה שימושיות מאוד, שהושאלו בחלקן מ-DALL-E. תוכלו לבצע באמצעותו הוספת עצמים והחלפת אובייקטים בתמונות, שינוי סגנון מסוים, הרחבת הרקע בתמונות ועוד.

בפינת החסרונות, ניתן לומר כי Leonardo.AI אמנם מפיק תוצאות נהדרות במגוון סגנונות שונים, ובעיקר בתחום האמנות והאיור. אבל לא תמצאו בו כמעט יצירות ריאליסטיות שנראות כמו תמונות מצולמות. במילים אחרות, אם חיפשתם אלטרנטיבה למידג’רני עבור יצירות אמנות אז מדובר במחולל מושלם עבורכם. אך אם חיפשתם תחליף עבור יצירת תמונות – קצת פחות.

איך משתמשים ב-Leonardo.AI?

 

השימוש בלאונרדו מתאפשר באמצעות הרשמה קצרה, שלאחריה תוכלו להתחיל ליצור תמונות, עם 150 קרדיטים יומיים ללא עלות.

 

לחצו כאן לקריאת המדריך המקיף ללאונרדו!  

 

3) Bing Image Creator – יצירת תמונות ריאליסטיות

 במהירות

 
ממשק ה-Bing Image Creator
“ציור של פנדה אוכל קורנפלס” | Bing Image Creator

עוד אלטרנטיבה ל-Midjourney הוא מחולל התמונות Bing Image Creator. מדובר בכלי נהדר ליצירת תמונות ודימויים המוטמע בתוך בינג החדש של מיקרוסופט. המחולל, המאפשר יצירה ללא תשלום כלל ומבוסס על הגרסה החדשה של DALL-E, יודע להפיק תמונות ברמה טובה מאוד.

השימוש במחולל דורש יצירת חשבון מיקרוסופט בצורה פשוטה וקלה מאוד, והגישה אליו נעשית באמצעות שתי דרכים: האחת מתוך ממשק הצ’אט של בינג החדש, והשנייה מתוך האתר הרשמי כאן, שם תוכלו למצוא ממשק נוח ופשוט מאוד לתפעול. היתרון המרכזי של Bing image creator הוא מהירות היצירה. ישנו מספר מסוים של קרדיטים מהירים שתוכלו לקבל אחת לשבוע, ויאפשרו לכם לקבל תוצאות מהירות ביחס למחוללים האחרים. בנוסף, אמנם לא תוכלו לכתוב עבורו הנחיות בעברית, אך הממשק הכללי הוא בשפה העברית.

החיסרון של Bing הוא חוסר היכולת לערוך את התמונות או ליצור תמונות ביחס גובה:רוחב שונה מאשר 1:1, בשונה ממידג’רני המאפשרת מגוון יחסים שונים לבחירה והתאמה.

4) BlueWillow – ליצור תמונות ולהרגיש בבית

 
ממשק ה-BlueWillow
“ציור של פנדה אוכל קורנפלקס” | BlueWIllow

אם אתם רגילים לממשק ה-Discord, ולא יכולים להיפרד מפקודת ה-Imagine של מידג’רני, מחולל התמונות BlueWillow הוא עבורכם האלטרנטיבה למידג’רני. מדובר במחולל תמונות המבוסס גם הוא על סטייבל דיפיוז’ן, אך גולת הכותרת שלו היא יצירה באמצעות הבוט ב-Discord, בדיוק כמו Midjourney, רק בחינם לגמרי.

מחולל התמונות BlueWillow מתיימר לאפשר לכם לוגואים, נופים, דמויות ויצירות אמנות. הכל מתוך ממשק הדיסקורד המוכר לכם כבר ממידג’רני. גם כאן לרשותכם פקודת ה-Imagine/ ושורות הכפתורים U ו-V, סטייל מידג’רני.

החיסרון של BlueWillow הוא יכולות ה-Upscale שעדיין לא יוצאות בצורה מושלמת תמיד, וכך גם תמונות ריאליסטיות הן לא הצד החזק של המחולל. כדי לעשות שימוש בבלו ווילו, יש להכנס ללינק הבא וללחוץ על Join the beta. כעת, תועברו לדיקסורד ותוכלו להתחיל ליצור באחד מהערוצים השונים.

מכירים מחולל נוסף שמהווה אלטרנטיבה למידג’רני? אשמח לקרוא בתגובות

פוסטים באותו נושא:

1 Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת