מדריך Ideogram AI: מחולל תמונות חדש שתומך גם בטקסט

מחולל תמונות חדש הגיע: הכירו את Ideogram AI – מחולל תמונות שפותח על ידי עובדים לשעבר של Google Brain ומיועד ליצירת תמונות ריאליסטיות ויצירות אומנות באמצעות בינה מלאכותית. מה שהופך את Ideogram AI לכלי בעל יתרון מרכזי ומשמעותי על פני מחוללי תמונות אחרים הוא היכולת ליצור תמונות המשלבות בתוכן טקסט מדויק להפליא, דבר שעד כה לא היה אפשרי בקלות בכלים כמו Midjourney ו-DALL-E.

Ideogram AI – קצת רקע


אידאוגראם עדיין נמצא בשלבי פיתוח, אבל כבר עכשיו ניתן להשתמש בו. ברוב המקרים, התמונות שייווצרו יכילו במדויק את הטקסט שהקלדתם, ללא שגיאות כתיב. השימוש בכלי נעשה באמצעות ממשק אינטרנטי, והוא מציע מגוון תבניות מוכנות מראש שבעזרתן ניתן לבחור את המדיום עבור התמונות הנוצרות, יחד עם אפשרויות לבחירת יחס גובה-רוחב, ועוד.

יתרון נוסף של Ideogram AI, מלבד התמיכה המדויקת בטקסט, הוא היכולת ליצור מספר בלתי מוגבל של תמונות, ללא עלות. 

מדריך Ideogram AI: איך להשתמש במחולל התמונות החדש


השימוש ב-Ideogram AI ליצירת תמונות הוא תהליך פשוט למדי. עקבו אחר השלבים הבאים:

שלב 1: הרשמה

 

תהליך ההרשמה פשוט וכרוך בחיבור חשבון ה-Google שלכם ל-Ideogram AI. היכנסו לאתר כאן, ולחצו על Signup with Google. פעולה זו תפתח לשונית חדשה בדפדפן האינטרנט שלכם, שם תצטרכו לבחור בחשבון ה-Google הקיים שלכם. לאחר בחירת בחשבון Google להרשמה, תוחזרו ללשונית המקורית, שם תראו את תנאי השימוש של Ideogram AI. כדי להמשיך, גללו למטה בדף זה ולחצו על “I accept”.

כעת תוכלו לבחור שם משתמש עבור חשבון ה-Ideogram שלכם, ולחצו על “Complete registration”. זהו, יצרתם את החשבון וכעת תועברו לדף הבית שבו תוכלו להתחיל לצור תמונות וטקסטים.

שלב 2: יצירת תמונות ב-Ideogram AI

 

בדף הבית למעלה מופיעה תיבת טקסט שבה תוכלו להכניס תיאור (,פרומפט”), ומתחתיה גריד של תמונות שאחרים כבר יצרו בעזרת Ideogram AI. כדי לקבל השראה לתמונות שתרצו ליצור, תוכלו להציץ ביצירות האלו, וללמוד על צורת הכתיבה וניסוח הפרומפטים המתאים לפלטפורמה הזו.

כדי להתחיל ליצור תמונות, לחצו על תיבת הטקסט למעלה והתחילו להקליד את התיאור עבור התמונות שברצונכם ליצור. תוכלו גם לבחור מתחת לתיבת הטקסט Preset (תבנית סגנון מוכנה מראש) שבו תרצו להשתמש עבור יצירת התמונה, כמו פוסטרים, טיפוגרפיה, תצלום ועוד. תוכלו כמובן גם לדלג על שלב זה, ולבחור ליצור את התמונה ללא תבנית מוכנה מראש.

לפני שתיצרו את התמונות, תוכלו גם לבחור את יחס הגובה-רוחב של התמונות, בצד ימין של תיבת הטקסט, כאשר ברירת המחדל היא 1:1. כעת, תוכלו ללחוץ על “Generate”, ולאחר מספר רגעים תקבלו ארבע אופציות ליצירה המבוקשת שלכם.

שלב 3: עריכת תמונות ב-Ideogram

 

כדי לצפות באחת התמונות שיצרתם, לחצו על התמונה הרצויה. בצד ימין של תוכלו לראות את הפרומפט ששימש אתכם ליצרית התמונה, יחד עם אפשרויות נוספות כמו Flag, Link, Remix ו-Like.

Flag: מאפשר לדווח ל-Ideogram AI על תמונות לא הולמות או באיכות ירודה.

Link: מייצר קישור עבור התמונה ומעתיק אותו ללוח העריכה שלך.

Like: מוסיף את התמונה לכרטיסיית Liked בפרופיל ה-Ideogram שלכם. 

Remix: מאפשר לשנות אחת מהתמונות עם prompt ו-preset שונים מבלי לשנות אותה לחלוטין.

בלחיצה על Remix, תוכלו לראות שוב את תיבת הטקסט למעלה, אך כעת עם התיאור הקיים ששימש ליצירת התמונה המקורית. כדי לשנות את התמונה, תוכלו לשנות את הטקסט, או להוסיף פריסטים אחרים. כעת, Ideogram AI ייצור עבורכם ארבע תמונות חדשות, עם השינויים שהגדרתם, אך הן עדיין יהיו מבוססות על היצירה הקודמת.

בשלב הזה תוכלו להשתמש שוב באפשרות ה-Remix כדי לשנות את התמונה עוד, או לשמור את התמונה הרצויה על ידי לחיצה על התצוגה המקדימה המוגדלת שלה משמאל, ולחיצה על לחצן הורדה המסומן באייקון של חץ.

איך לראות את כל התמונות שיצרתם


נכון להיום (אוגוסט 2023), Ideogram תומך רק בשפה האנגלית, ומאפשר ליצור מספר בלתי מוגבל של תמונות ללא עלות. ניתן לצפות בכל היצירות על ידי ביקור בפרופיל שלכם על ידי ללחיצה על אייקון הפרופיל בפינה הימנית העליונה. בעמוד הזה תוכלו לראות את כל היצירות הקודמות שלכם בפלטפורמה תחת הכרטיסייה “Generated”. חלק זה יציג את היצירות שלכם בסדר כרונולוגי הפוך, מהאחרונה לראשונה, ומתחת לתמונות המיוצרות תראו את הפרומפטים ששימשו ליצירתן.
 

מוזמנים ליצור תמונות ולשתף אותנו בתגובות בתובנות וביצירות שלכם!

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת