מדריך Vary (Region): ה-Inpainting מגיע ל-Midjourney

לאחר המתנה ארוכה ובמיוחד לאור העובדה שתכונת ה-Inpainting המאפשרת עריכת תמונות לאחר היצירה, כבר קיימת בשאר מחוללי התמונות המובילים כמו DALL-E 2 ו-Stable Diffusionסוף סוף הצטרף מחולל התמונות המוביל מידג’רני (Midjourney). בהודעה שפורסמה הערב (21/8) הודיעה החברה כי תכונת ה-Inpainting, המאפשרת למחוק או לשנות פרטים בתמונות קיימות, מגיעה גם למשתמשי המחולל המוביל, תחת השם Vary (Region). תכונה זו, שהפכה לסטנדרט במחוללי התמונות המתחרים, תאפשר כעת גמישות רבה יותר בעריכה ושינוי של תמונות קיימות.

 

 

כך תשתמשו ב-Inpainting במידג’רני

הכפתור החדש, Vary (Region), יופיע החל מעתה בכל תמונה שעליה ביצעתם Upscale (הגדלת תמונה נבחרת), והוא עובד בגרסאות 5 עד 5.2, וכן ב-niji 5.

לפני שנתחיל, זכרו להפעיל את מצב Remix תחת פקודת ההגדרות settings/. לאחר לחיצה עליו ייפתח חלון עריכה, שבו תוכלו לסמן או לבחור אזור מסוים לשינוי. בחלון העריכה תוכלו לבחור בכלי סימון חופשי, או בכלי סימון ריבועי הניתן לשינוי גם תוך כדי סימון.

בצד שמאל ישנו לחצן המאפשר את ביטול הבחירה, במרכז החלון למטה ישנה שורה שבה תוכלו להזין את הטקסט המבוקש עבור השינוי, ולצידה בצד ימין לחצן ה-Submit, שעליו יש ללחוץ לאחר שסימנתם את האזור הרצוי ותיארתם מה תרצו לשנות.

לאחר הלחיצה, מידג’רני תייצר לכם את התמונה מחדש, עם השינוי המבוקש. ניתן כעת להמשיך ולערוך, לדייק ולשדרג את אחת מהתמונות החדשות וכמובן להשתמש בכפתור Vary (Region) שוב ושוב.

טיפים ועצות שימושיות לשימוש ב-Vary (Region) החדש

 

התכונה החדשה תפיק תוצאות טובות בעיקר על אזורים גדולים בתמונה (20% עד 50% מהתמונה). השינוי יעבוד בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מתאים לוגית לתמונה (כמו הוספת כובע על דמות) לעומת משהו שממש חסר הקשר לוגי (כמו דולפין ביער).

במקרה האידיאלי אפשר להשתמש בתכונת Remix כמערכת Inpaint גנרית, עם זאת, מציינים במידג’רני שזה לפעמים יכול להיות מתסכל כי המערכת עלולה להתנגד לכוונה שלנו. בנוסף, יש לזכור כי אין מדובר בתיקון קסם, ולעתים עדיף לעשות Vary (Subtle) במקום.

בתוך החלון החדש ניתן לעשות שימוש גם בפרמטרים הבאים: chaos, fast, iw, no, stylize, relax, style, version, video, U ו-Weird.

החל מעתה, יוכלו משתמשים לסמן אזורים ספציפיים בתמונה שאותם הם רוצים לשנות או למחוק, וליצור וריאציות חדשות של התמונה המקורית עם שינויים ממוקדים. זוהי בשורה מרעננת למשתמשי מידג’רני שכה ציפו לתכונה הזו. נותר רק לראות כיצד יעשו המשתמשים שימוש ביכולת החדשה הזאת כדי לשדרג את יצירותיהם ולהפיק תמונות ויזואליות מרשימות עוד יותר.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת