טקסט ותמונות מציאותיות: שוחררה גרסת SDXL 1.0 של Stable Diffusion

גרסה החדשה של Stable DIffusion מאפשרת ליצור תמונות מרשימות מאוד באמצעות מספר מילים בלבד, ותומכת ביצירת תמונות בשילוב טקסט

חברת Stability AI שחררה היום את SDXL 1.0, הגרסה החדשה והעדכנית של החברה למחולל התמונות הידוע שלה Stable Diffusion הנגיש לציבור בקוד פתוח. זאת כחודש בלבד לאחר ששוחררה הגרסה הקודמת, SDXL 0.9, שסיפקה לנו הצצה לקפיצה המשמעותית שעשה המודל ביכולותיו ליצור תמונות ריאליסטיות ומרשימות.

מחולל התמונות בקוד פתוח הטוב בעולם


SDXL 1.0 הוא מודל הדגל של Stability AI ליצירת תמונות, והמודל הפתוח הטוב ביותר ליצירת תמונות, כדברי החברה, זאת לאחר מחקר שביצעה במשך מספר שבועות תוך איסוף נתונים ופידבקים ממשתמשים אמיתיים שהשתמשו במודל.

כאמור, SDXL מייצר תמונות באיכות גבוהה בכמעט כל סגנון אמנותי ומצטיין במיוחד בריאליזם. ניתן ליצור באמצעותו תמונות ייחודיות ללא תחושה מובנית כלשהי שמועברת על ידי המודל, מה שמבטיח חופש סגנון מוחלט. הגרסה החדשה מכוילת במיוחד עבור צבעים עשירים ומדויקים, עם ניגודיות, תאורה וצללים טובים יותר מקודמו, וברזולוציה ייעודית של 1024×1024. כעת הוא מתמודד טוב יותר עם יצירת ידיים, ויודע גם ליצור תמונות הכוללות טקסט(!).

העדכון החדש לסטייבל דיפיוז’ן מאפשר יצירה של תמונות מורכבות, מפורטות ואסתטיות באמצעות מספר מילים בלבד, בשונה ממה שהיה במודלים הקודמים, כך שלא תצטרכו לרשום מילים תיאוריות במיוחד כדי לקבל תוצאות מרשימות.בנוסף הוא יודע כעת להבדיל טוב יותר בין מושגים שעלולים להיות מבלבלים עבור מודלי יצירת תמונות, ולצלוח אותם בקלות יחסית.

התאמה אישית בקלות

 

סטייבל דיפיוז’ן SDXL 1.0, לפי דברי החברה, הוא אחד המודלים הפתוחים עם מספר הפרמטרים הגדול ביותר ליצירת תמונות, שנבנה על ארכיטקטורה חדשנית המורכבת ממודל בסיס בגודל 3.5B פרמטרים ומודל שיפור בגודל 6.6B פרמטרים. אם תרצו לכייל את SDXL 1.0 עבור התאמה אישית של היצירה שלכם, כעת זה יהיה קל יותר, ועם צריכת משאבים נמוכה משמעותית מבעבר.

בהמשך, מתכננת החברה לשחרר גם תמיכה עבור T2I / ControlNet. מי שרוצה להשתמש בתכונות אלו כבר כעת, יכול לעשות זאת דרך גרסת הבטא.

איך להשתמש בגרסה החדשה SDXL 1.0?

 

גרסת ה-1.0 SDXL זמינה ליצירה ושימוש כבר עכשיו באמצעות ClipDrop של Stability AI לצד מגוון כלי בינה מלאכותית נוספים. במקביל, תוכלו למצוא אותו גם במחוללים כמו Leonardo.ai ועוד.

פוסטים באותו נושא:

השאר/י תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פופולרי עכשיו

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ברוכים הבאים לבית של היוצרים ב-AI!

כאן תמצאו את כל המידע והמדריכים על כלי ה-AI המתקדמים ביותר עבור יצירת תמונות ודימויים

עוד לא הצטרפתם לניוזלטר שלנו?

בשליחת הטופס את/ה מאשר/ת קבלת דיוור הכולל הודעות ועדכונים מהאתר, כולל תוכן פרסומי. ניתן לבטל את הרישום בכל עת